Jelgavnieki uzvar ZFF Virslīgas grupā

Noslēdzošajā Zēnu futbola festivāla (ZFF) turnīrā Zvejnieku parkā Salacgrīvā no 29. jūnija līdz 1. jūlijam spēkojās piecas Virslīgas jeb C grupas komandas, sadalot vienīgo ceļazīmi uz ZFF Bundeslīgas jeb B grupu. Pie tās tika JFA Jelgava, kas B grupā atgriezīsies pēc tīs gadu pārtraukuma.

Virslīgas grupas turnīrā spēkiem mērojās U-10, U-11 un U-12 vecuma komandas no JFA JelgavaRīgas Futbola skolas, AFA Olaine, FS Leevon un Academ FC klubiem. Trīs dienu garumā U-10, U-11 un U-12 vecuma komandas aizvadīja četras spēles pret saviem vienaudžiem, bet kopvērtējuma vietu sadalījums tika noteikts, summējot attiecīgā kluba visu vecumu komandu rezultātus

Cīņa par pirmo vietu izvērtās starp jelgavniekiem un Rīgas Futbola skolu, abus klubus noslēgumā šķirot sešiem punktiem. Zemgales pārstāvji uzvarēja 11 no 12 spēlēm, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret rīdzinieku U-10 komandu. Tikmēr Rīgas Futbola skola, neskaitot divos zaudējumus U-11 un U-12 vienību dueļos pret jelgavniekiem, vēl piekāpās vienīgi mačā pret Academ FC U-11 futbolistiem.

JFA Jelgava iepriekš no vietas ZFF B grupā šķīrās 2015. gadā.

Trešajā vietā kopvērtējuma tabulā ierindojās AFA Olaine, par trim punktiem atpalika Academ FC, bet FS Leevonieņēma piekto pozīciju ar pieciem punktiem.

FOTO GALERIJA

PIRMĀS DIENAS VIDEO APSKATS

OTRĀS DIENAS VIDEO APSKATS

TREŠĀS DIENAS VIDEO APSKATS

Pērn vietu ZFF Bundeslīgas grupā zaudēja Riga FC jaunieši, tomēr šis klubs šogad nebija izmantojis iespēju cīnīties Virslīgas grupā. FS Leevon piedzīvoja savu debiju ZFF, bet Academ FC atgriezās ZFF pēc divu gadu pārtraukuma.

Kā ziņots, ZFF ir viens no krāšņākajiem Latvijas bērnu un Grassroots futbola gada notikumiem, kā arī Eiropas mērogam unikāls bērnu futbola festivāls. Šī turnīru sērija ir unikāla ne tikai ar spēlēs valdošo festivālam cienīgo atmosfēru, bet arī ar tā sportisko pusi, jo visas komandas cīņās ar vienaudžiem krāj punktus sava kluba kopējai kopvērtējuma ieskaitei. Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu, jo ap futbola spēlēm valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra.

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā.

Iepriekš gada pirmajā ZFF turnīrā BFC Daugavpils ieguva titulu Čempionu līgas grupā, bet vēlāk Bundeslīgas grupā triumfēja FK Ventspils OC.

ZFF 2018 atbalstītāji – veikals Komanda un Pulsometrs.lv.

No comments yet.

Leave a Reply