Ventspilnieki pirmoreiz kopš 2013. gada atgriežas ZFF A grupā

Pēc trīs dienu cīņām Zvejnieku parkā Salacgrīvā svētdien, 17. jūnijā, noslēdzies Zēnu futbola festivāla (ZFF) B jeb Bundeslīgas grupas turnīrs, kurā pirmo vietu izcīnīja FK Ventspils OC jaunieši. Tādējādi ventspilnieki nākamgad atgriezīsies ZFF A jeb Čempionu līgas grupā, no kuras iepriekš izkrita 2013. gadā.

Bundeslīgas grupā laukumā tikās U-10, U-11 un U-12 vecuma vienaudži no Rēzeknes FA, FK Dinamo Rīga, FK Ventspils OC, FK Smiltene un JDFS Alberts klubiem, pēdējie no kuriem pēc pērn iegūtās pirmās vietas C grupā pirmoreiz kopš 2013. gada atkal spēkojās B grupā. Klubs, kas kopvērtējumā izcīna pirmo vietu, iegūst tiesības 2019. gadā cīnīties ZFF Čempionu līgas grupā, no kuras iepriekšējā nedēļā izkrita SK Babīte futbolisti.

Trīs dienu garumā katra vecuma komanda aizvadīja četras spēles pret saviem vienaudžiem, bet kopvērtējuma vietu sadalījums tika noteikts, summējot attiecīgā kluba visu vecumu komandu rezultātus. Ventspilnieku rindās teicami sevi apliecināja U-11 komanda, kas pie trim punktiem netika tikai vienreiz (0:0 neizšķirts pret Rēzeknes FA), kamēr pārējie vecumi pievienoja vēl sešus panākumus. Tādējādi FK Ventspils OC iekrāja 31 punktu un par divu punktu tiesu apsteidza JDFS Alberts vienaudžus.

Rīdzinieki prata būt rezultatīvākie turnīrā (33 gūti vārti), tomēr ventspilnieki bija veiksmīgāki aizsardzībā – 11 ielaisti vārti ļāva dalīt labāko rādītāju ar FK Smiltene futbolistiem, kuri no uzvarētājiem atpalika vēl par punktu un ierindojās trešajā vietā.

No labāko trijnieka par septiņiem punktiem atpalika rēzeknieši, bet vēl par punktu mazāk iekrāja FK Dinamo Rīgaklubs, kura U-10 vecuma komanda prata sacensības noslēgt bez zaudējumiem.

BUNDESLĪGAS PIRMĀ DIENA

BUNDESLĪGAS OTRĀ DIENA

BUNDESLĪGAS TREŠĀ DIENA

FOTO GALERIJA

Kā ziņots, neilgi pirms turnīra savu dalību no sacensībām atsauca JFC Skonto klubs, kas pērn zaudēja vietu A grupā. Līdz ar to notikušajās sacensībās neviens no to dalībniekiem no vietas Bundeslīgas grupā nešķīrās.

Kā ziņots, ZFF ir viens no krāšņākajiem Latvijas bērnu un Grassroots futbola gada notikumiem, kā arī Eiropas mērogam unikāls bērnu futbola festivāls. Šī turnīru sērija ir unikāla ne tikai ar spēlēs valdošo festivālam cienīgo atmosfēru, bet arī ar tā sportisko pusi, jo visas komandas cīņās ar vienaudžiem krāj punktus sava kluba kopējai kopvērtējuma ieskaitei. Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu, jo ap futbola spēlēm valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra.

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā.

Iepriekš gada pirmajā ZFF turnīrā BFC Daugavpils ieguva titulu Čempionu līgas grupā, bet Virslīgas grupas sacensības Salacgrīvā notiks no 29. jūnija līdz 1. jūlijam.

ZFF 2018 atbalstītāji – veikals Komanda un Pulsometrs.lv.

No comments yet.

Leave a Reply