Daugavpilieši pirmoreiz kopš 2012. gada uzvar ZFF A grupā

Pirmoreiz kopš 2012. gada un kopumā trešo reizi vēsturē par Salacgrīvā notiekošā Zēnu futbola festivāla (ZFF) A jeb Čempionu līgas grupas uzvarētāju kļuvis BFC Daugavpils klubs.

Šīs vasaras pirmajā ZFF turnīrā cīņā devās U-10, U-11 un U-12 vecuma komandas no BFC Daugavpils, FK Liepāja, SK Babīte, FK Tukums 2000, SK Super Nova un Valmiera Glass/BSS klubiem. Trīs dienu garumā katra vecuma komanda aizvadīja piecas spēles pret saviem vienaudžiem, bet kopvērtējuma vietu sadalījums tika noteikts, summējot attiecīgā kluba visu vecumu komandu rezultātus.

BFC Daugavpils kluba U-12 komanda iekrāja četras uzvaras un vienu neizšķirtu, līdzīgi pārliecinoši klājās šī kluba U-10 vienībai, bet U-11 komandai trīs panākumi, viens neizšķirts un viens zaudējums. Kopvērtējumā daugavpilieši par trim punktiem apsteidza FK Tukums 2000 klubu, kas pirms gada pirmoreiz vēsturē uzvarēja ZFF A grupā.

Sīvā cīņā par trešo vietu FK Liepāja par divu punktu tiesu apsteidza SK Super Nova jauniešus, bet cīņā par izdzīvošanu veiksmīgāki bija Valmiera Glass/BSS puiši, kuri par trim punktiem apsteidza SK Babīte klubu un ierindojās piektajā vietā. Babītes pārstāvjiem līdz ar to pēdējā vieta, kas nozīmē, ka pēc pakāpšanās uz A grupu šis klubs nākamgad atkal atgriezīsies ZFF B grupā.

Pirmās dienas video

Otrās dienas video

Trešās dienas video

Foto galerija

Kā ziņots, ZFF ir viens no krāšņākajiem Latvijas bērnu un Grassroots futbola gada notikumiem, kā arī Eiropas mērogam unikāls bērnu futbola festivāls. Šī turnīru sērija ir unikāla ne tikai ar spēlēs valdošo festivālam cienīgo atmosfēru, bet arī ar tā sportisko pusi, jo visas komandas cīņās ar vienaudžiem krāj punktus sava kluba kopējai kopvērtējuma ieskaitei. Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu, jo ap futbola spēlēm valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra.

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā.

Pārējie divi ZFF turnīri Salacgrīvā notiks no 15. līdz 17. jūnijam, kā arī no 29. jūnija līdz 1. jūlijam.

ZFF 2018 atbalstītāji – veikals Komanda un Pulsometrs.lv.

No comments yet.

Leave a Reply