Vienīgi JDFS Alberts ievada ZFF Virslīgas grupas turnīru ar maksimālo punktu skaitu

Pēc Salacgrīvā notiekošā Zēnu futbola festivāla (ZFF) Virslīgas jeb C grupas turnīra pirmās dienas kopvērtējuma galvgalī atrodas JDFS Alberts puiši, kuriem sacensības izdevies iesākt ar nevainojamu sniegumu.

Turnīru otrdien atklāja pirmās kārtas spēles, kurās krustojās Rīgas Futbola skola un JFA Jelgava, JDFS Alberts un AFA Olaine, kā arī Balvu SC un FS Garkalne Rakari ceļi.

 FOTO GALERIJA

Vislabāk sevi apliecināt izdevās JDFS Alberts puišiem, kuri mačos pret olainiešiem ieguva maksimāli iespējamos deviņus punktus, U-10 konkurencē uzvarot sīvā cīņā ar 1:0, bet U-11 un U-12 komandu spēlēs pārliecinoši triumfējot ar attiecīgi 6:1 un 5:1. Olaines puiši turnīra pirmajā dienā kā vienīgie palika bez punktiem.

Sešus punktus izdevās iekrāt pērn B grupā vietu zaudējušajam Rīgas Futbola skola klubam, kas pārspēja jelgavniekus jaunākajā (1:0) un vecākajā (3:2) grupā, kamēr U-11 konkurencē ar 2:1 pārāki izrādījās Zemgales pārstāvji. Trīs iegūtie punkti JFA Jelgava pašlaik ierindo priekšpēdējā vietā, jo pa četriem punktiem pirmajā kārtā iekrāja abi ZFF debitanti no Balviem un Garkalnes. Viņu duelī U-10 grupā ar 6:1 triumfēja Rakari, vēlāk U-11 cīņā ar 3:1 pārāki bija puiši no Balviem, bet U-12 komandu spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Turnīrs turpināsies trešdien un ceturtdien, kad gaidāmas vēl pa divām spēļu kārtām.

Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu. Jauno futbolistu spēles notiek vienlaicīgi trīs laukumos, kas nosaukti slaveno stadionu Camp NouWembley un San Siro vārdos, bet ap futbola cīņām valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra. Šī turnīru sērija ir unikāla ne tikai ar spēlēs valdošo festivālam cienīgo atmosfēru, bet arī ar tā sportisko pusi, jo katrās sacensībās piedalās iesaistīto klubu U-10, U-11 un U-12 vecuma grupu komandas, kas cīņās ar vienaudžiem krāj punktus sava kluba kopējai kopvērtējuma ieskaitei. Turnīra dalībnieki ir sadalīti A, B un C grupu sacensībās, kur katru gadu A grupā spēkojas Latvijas vadošie bērnu futbola klubi, bet B un C grupās klubi cīnās par iespēju pakāpties līdz festivāla elites grupai.

Šīgada festivāla ievadā tika aizvadītas Čempionu līgas (A) grupas sacensības, kurās FK Tukums 2000 gāza FK Liepāja futbolistus no četrus gadus nosargātā ZFF čempionu troņa, bet vēlāk Bundeslīgas (B) grupas turnīrā SK Babīte turpināja savu uzvaru gājienu, divu gadu laikā sasniedzot ZFF elites grupu.

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā, bet LFF vērtējumā tas ir viens no gada centrālajiem notikumiem pašmāju jaunatnes futbolā.

Sacensības atbalsta Fazer saldumi Dumle, sporta preču veikals Komanda, LFF oficiālais auto PeugeotPulsometrs.lvVenden ūdens un Alitana reklāmas risinājumi.

Pateicoties Zēnu futbola festivāla atbalstītājiem, visi turnīru dalībnieki tiek pie piemiņas veltēm un Dumle saldumiem, kādam no jaunajiem futbolistiem būs iespēja iegūt jaunu Peugeot velosipēdu, uzvarētāju komandu treneri kā papildu balvu saņem pulsometrus no Pulsometrs.lv, bet katra turnīra atraktīvākie vecāki iegūst Peugeot automašīnu nedēļas nogalei ar pilnu benzīnbāku.

No comments yet.

Leave a Reply