Salacgrīvā trīs dienas valdīs Zēnu futbola festivāla Bundeslīgas turnīrs

Turpinoties Zēnu futbola festivāla (ZFF) vasarai, no 16. līdz 18. jūnijam Zvejnieku parkā Salacgrīvā norisināsies festivāla B jeb Bundeslīgas grupas turnīrs, kurā sešu Latvijas futbola akadēmiju komandas cīnīsies par vienu ceļazīmi uz ZFF elites sabiedrību.

Bundeslīgas jeb B grupas sacensībās šosezon startēs pērn spēcīgākajā grupā vietu zaudējusī Riga FC (iepriekš – Šitika Futbola skola). Ar rīdziniekiem par vienu ceļazīmi uz elites grupu spēkosies FK Dinamo RīgaFK Ventspils OCRēzeknes FA un FK Smiltene jaunie futbolisti, kuriem šogad B grupā pievienosies arī SK Babīte pārstāvji. Šī kluba komandas pērn jau savā debijas sezonā uzvarēja C grupas turnīrā un tādējādi tika pie iespējas pārcelties uz B grupu.

Turnīrs piektdien sāksies plkst. 15:00 ar pirmās kārtas mačiem, bet sestdien un svētdien norisināsies vēl pa divām spēļu kārtām.

Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu. Jauno futbolistu spēles notiek vienlaicīgi trīs laukumos, kas nosaukti slaveno stadionu Camp NouWembley un San Siro vārdos, bet ap futbola cīņām valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra. Šī turnīru sērija ir unikāla ne tikai ar spēlēs valdošo festivālam cienīgo atmosfēru, bet arī ar tā sportisko pusi, jo katrās sacensībās piedalās iesaistīto klubu U-10, U-11 un U-12 vecuma grupu komandas, kas cīņās ar vienaudžiem krāj punktus sava kluba kopējai kopvērtējuma ieskaitei. Turnīra dalībnieki ir sadalīti A, B un C grupu sacensībās, kur katru gadu A grupā spēkojas Latvijas vadošie bērnu futbola klubi, bet B un C grupās klubi cīnās par iespēju pakāpties līdz festivāla elites grupai.

Šīgada festivāla vasaru noslēgs Virslīgas grupas (C) turnīrs laikā no 27. līdz 29. jūnijam, bet pirms tam jau aizvadītas Čempionu līgas (A) grupas sacensības, kurās FK Tukums 2000 gāza FK Liepāja futbolistus no četrus gadus nosargātā ZFF čempionu troņa. Uz turnīru spēlēm laipni tiek gaidīti visi Salacgrīvas viesi un bērnu vecāki, kuriem tiek dota iespēja nakšņot kempinga teritorijā un izjust šī futbola festivāla sportisko un vasarīgo auru.

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā, bet LFF vērtējumā tas ir viens no gada centrālajiem notikumiem pašmāju jaunatnes futbolā.

Sacensības atbalsta Fazer saldumi Dumle, sporta preču veikals Komanda, LFF oficiālais auto PeugeotPulsometrs.lvVenden ūdens un Alitana reklāmas risinājumi.

Pateicoties Zēnu futbola festivāla atbalstītājiem, visi turnīru dalībnieki tiek pie piemiņas veltēm un Dumle saldumiem, kādam no jaunajiem futbolistiem būs iespēja iegūt jaunu Peugeot velosipēdu, uzvarētāju komandu treneri kā papildu balvu saņem pulsometrus no Pulsometrs.lv, bet katra turnīra atraktīvākie vecāki iegūst Peugeot automašīnu nedēļas nogalei ar pilnu benzīnbāku.

No comments yet.

Leave a Reply